Останній доданий фотоальбом
Наш колектив

Електронна реєстрація в дошкільний навчальний заклад

Шановні батьки!

     Для вас створено можливість записати свою дитину до дитячого дошкільного закладу, не виходячи з дому. Для цього необхідно заповнити форму  спеціальної програми у мережі інтернет. Далі можна відстежувати статус наданої заявки і стежити за можливістю черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги або порядок зарахування в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки міста Миргорода.

Шановні батьки, на сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у дошкільному навчальному закладі міста (за місцем проживання) дитини, яка потребує місця в дошкільному навчальному закладі. Для успішної реєстрації вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. За необхідністю обраний ДНЗ можна змінити. Надання в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до завідувача  дошкільного навчального закладу з оригіналами документів (паспорт батьків, свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг), а також прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів(свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг). Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Перед початком роботи :

1).Перейти за посиланням 

 https://reg.isuo.org/preschools/view/id/45868

2).ознайомтесь з інструкцією по електронній реєстрації для батьків

3).На сторінці ДНЗ натиснути Електронна реєстрація в дошкільний навчальний заклад.

4).Почати реєстрацію відповідно до Інструкції з електронної реєстрації для батьків.

З питань реєстрації звертатись до завідувача дошкільного навчального закладу

тел. 5-50-33

Правила та умови прийому дітей до дошкільного закладу

Прийом дітей до навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Для прийому дітей до дошкільного навчального закладу (групи) компенсуючого типу, а також для прийому дітей з порушеннями слуху, зору, мови, опорно-рухового апарату, інтелекту, затримкою психічного розвитку в інклюзивні групи додатково подається висновок психолого-медико-педагогічної консультації, територіального лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансеру, направлення місцевого органу управління освітою та індивідуальна програма реабілітації для дітей з інвалідністю.

Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу, керівник зобов’язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими (одновіковими, різновіковими), сімейними (родинними) ознаками. Переведення дітей з однієї вікової групи до іншої, формування новостворених груп здійснюється наприкінці оздоровчого періоду (серпень).

За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, реабілітації, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Медичну документацію, яку необхідно подавати для відвідування дошкільного закладу оформляють у дільничного лікаря-педіатра, згідно з пунктом 2.3 Примірного положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного закладу, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29.11.2002 року № 434, медична документація (за формою № 026/о) містить:

  • результати обов’язкового медичного профілактичного огляду, диспансеризації та оздоровлення з висновками спеціалістів;
  • дані про профілактичні щеплення;
  • дані лабораторних досліджень.

Мікрорайон ДНЗ

Вулиці:

Д.Апостола, Гоголя (парна сторона від вул. Д.Апостола до перетину з вул. Гурамішвілі), 8 Березня, Б.Хмельницького, Перемоги, Бережанська, Гурамішвілі (непарна сторона), Сорочинська (від пров. Дачного до кінця), Довге озеро (до перетину з вул. Зубковського), Космонавтів, Новобережанська, Курортна, Миргородська, Дружби, Ф.Кривенка, Корсунського, Короленка, Декабристів, Онопрієнка, Східна, Енергетиків, Ювілейна, Визволителів, Молодіжна, Сластьона, Зубковського, Вокзальна (від вул. Гурамішвілі до вул. Слави), Вовка (від вокзальної до пров. Наріжного), Прорізна (від вул. Вокзальна до вул.Вовка), Капніста (від вул. Вовка до вул. Слави), Мічуріна (від вул. Шишацька до вул. Слави), Шишацька (від вул. Вокзальної до пров. Наріжного), Котляревського (від вул. Гоголя до вул. Харчовиків).

Провулки:

Д.Апостола, 8 Березня, Кабачка, Хмельницького, Тупий, Різницький, Вовчанський, Гурамішвілі, Наріжного, Кривий, Почапський, Космонавтів, Новобережанський, Ф.Кривенка, Зубковського, Прорізний, Острівський.

До відома батьків: відповідно статті 55 Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 р. Батьки, мають право обирати заклад освіти, освітню програму, види, форми здобуття дітьми відповідної освіти.

Субота, 27.02.2021, 13:27
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Форма входу
Пошук
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Архів записів
.
Погода
Події
Корисні інтернет-ресурси
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
До нас заходили:

ДНЗ №10 "Веселка" м.Миргород © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz