Останній доданий фотоальбом
Наш колектив

Найефективнішими засобами в художньо-естетичному напрямку є організація різнопланових гуртків,які сприяють яскравому розкриттю природних обдарувань дітей .

 

На базі ДНЗ працюють такі гуртки:

 

Гурток "Сенсорні ігри"

Групи «Волошка» та «Ромашка» (групи раннього віку)

Вихователі: Меєрська А.М., Мацейко І.І.

Заняття з сенсорики в цікавій доступній грі допомагають дитині отримати цілісне уявлення про предмет, групувати їх за кольором, формою, сприяє розвитку дрібної моторики рук та тактильних відчуттів.

 

 

Гурток "Віконечко у природу

 (За творами В.О. Сухомлинського)

Група «Волошка» (ранній вік)

Вихователь Хижа О.М.

Формувати основи екологічної свідомості з використанням творів В.Сухомлинського, знання про природне і оточуюче середовище. Вчити розрізняти живі та неживі об’єкти природи. Закріплюємо знання дітей про те, що людина є частиною природи,тому існування людини без природи неможливе. Виховувати почуття любові до природи.

 

 

 Вокально-хоровий гурток "Домісолька"

Групи «Фіалка» та «Тюльпан» (молодші групи)

Керівник музичний Омельяненко Л.І.

Розвиток музичних здібностей,співацького голосу, формування естетичного смаку засобами мистецтва, вдосконалення співацьких вмінь та навичок,виховання почуття радості від власного співу та співу в дуеті, тріо,ансамблі - ось основні завдання гуртка "Домісолька".

 

Гурток "Пальчиками граємо – мову розвиваємо"
(театралізована діяльність)

Група «Фіалка»  (II молодша група)

Вихователь Садовська Н.В.

Театр-це свято, несподіванка, вишуканість, краса, гармонія співу, мовлення і рухів, дивовижний феєрверк яскравих костюмів і декорацій, вирій танців і пісень. Тут можна стати сміливішим, сильнішим, винахідливішим, зробити те, що ніколи б не сподівався зробити у звичайній ситуації. Це мистецтво здивування, співчуття, мистецтво невимушеного розмірковування. Тут можна все адже це театралізований гурток.

 

Гурток "Калинове намисто" (народознавство)

Групи «Фіалка» та «Тюльпан» (молодші групи)

Вихователь Бондаренко І.Л.

Мета гурткової роботи: засвоєння узагальнених уявлень про народознавство і місце в ньому людини, духовну спадщину, формування потреби пізнавати свою країну, довкілля, свідоме ставлення до інших людей, природного та соціокультурного середовища, до традицій і звичаїв українського народу. Особистісної поведінки й культури поведінки в довкіллі.

 

Гурток "Чарівний папір"

Група «Тюльпан»  (II молодша група)

Вихователь Бибич Л.В.

Дитина пізнає світ за допомогою маніпуляцій, тобто дій з різними предметами, які дозволяють йому пізнати і вивчити їх властивості, при цьому, пізнаючи і свої творчі здібності, змінити те, до чого торкається. Одним з помічників дитини в цьому найважливішому для її розвитку є - робота з папером. Аплікація - це один з найбільш простих, захоплюючих і ефективних видів художньої діяльності. Діти із задоволенням працюють з папером, тому що він легко піддається обробці.


 

Гурток "Дитяча творчість"
(нетрадиційні техніки зображувальної діяльності)

Група «Пролісок» (середня група)

Вихователь Ребрик О.Г.

Розвинути свої художні здібності, проявити творчість, фантазію, уяву, діти можуть, відвідуючи гурток із нетрадиційних технік малювання. Формувати у дітей естетичне ставлення до навколишнього світу, забезпечувати особистісне зростання кожної дитини та сприяти реалізації завдань художньо – естетичного розвитку дошкільнят за вимогами Базового компоненту (нова редакція), програми «Українське дошкілля» та парціальної програми з художньо-естетичного розвитку «Радість творчості».

 

 

Гурток "Таємниці дитячого мовлення"

Група «Троянда»  (середня група)

Вихователь Сергієць О.М.

  Плекати дар слова, чуття мови, необхідність якості розвитку мовлення. Формувати емоційну сприйнятливість та розуміння літературних творів. Виховувати інтерес та повагу до літературної спадщини рідного народу.

 

 Гурток "Музично-дидактичні ігри"

Група «Троянда»  (середня група)

Керівник музичний Хачатрян Р.Р.

Допомогти дітям в музично-дидактичній грі увійти в світ музики, знайти свої особисті форми спілкування з нею,відчути і пережити її емоційно як радість та задоволення; сприяти засвоєнню музичних знань в ігровій практиці.

 

 Гурток "Дитяча хореографія"

Група «Конвалія»  (середня група)

Вихователь Головіченко О.В.

Заняття хореографією сприяють розвитку координації рухів, просторового орієнтування. Діти оздоровлюються і підвищують життєвий тонус, багато дошкільнят долають сором'язливість, вчаться співпрацювати у колективі. Саме танець допомагає дитині розкритися, а часом утвердитися в середовищі однолітків. Завдання хореографічного гуртка "Маленькі танцюристи":

  • заохочення дитини до активної участі у мистецтві танцю;
  • виявлення художнього хисту у кожного малюка;
  • розвиток здібностей до виконавчої творчості;
  • формування потреби у спілкуванні з мистецтвом;
  • виховання почуття краси танцювальної пластики.

 

 

 Гурток "Джерельце творчості ТРВЗ"

Група «Конвалія»  (середня група)

Вихователь Лисенко А.М.

Методика ТРВЗ сприяє розв’язанню творчих завдань, розвиває зв’язне мовлення, пам'ять, мислення, спостережливість, фантазію.

 

 Гурток "Маленькі мислителі"

Група«Лілія»  (старша група)

Вихователь Коротинська Н.Ю.

Розвиток елементарних математичних уявлень у дошкільнят – особлива область пізнання, у якій за умови послідовного навчання можна цілеспрямованоформуватиабстрактнемислення, підвищувати інтелектуальний рівень дітей, логічно розмірковувати, знаходити приховані для безпосереднього сприйняття математичні взаємозв'язки. Метою функціонування гуртка є створення умов цілеспрямованого розвитку й удосконалення всіх пізнавальних процесів на основі математичного матеріалу.

 

 Гурток "Дослідники-чомусики"

Група «Мак»  (старша група)

Вихователь Лемешко С.І.

Мета гуртка: Розширювати знання дітей про довкілля, формувати уміння та навички їх самостійного набуття; створювати умови для розвитку пізнавальних процесів дошкільників, активізації розумових операцій, організації та проведення пошуково-дослідницької діяльності та виховання в дітей ініціативності, кмітливості, допитливості, самостійності; розвивати діалектичне мислення, здатність бачити різноманітність світу в системі взаємозв’язків та взаємозалежностей; формувати у дітей здатність креативно використовувати знання та власний дослідницький досвід у розумових, перетворювальних діях.

 

 Гурток "Українська народна пісня"

Групи «Лілія» та «Мак»  (старші групи)

Керівник музичний Сайко І.А.

Мета гуртка: Об’єднати дітей у виконавський колектив, привчати до колективної творчості; розширювати музичний кругозір дітей; розвивати музичні здібності ( музичний слух, чисте інтонування мелодії); виховувати у дітей психологічну готовність до виступу; впроваджувати у роботі з дітьми народну творчість; виховувати любов до української пісні.

 

 Гурток англійської мови

Групи «Мак» та «Лілія»  (старший дошкільний вік)

Вихователь Яценко С.С.

Мета гурткової роботи: сприяти повноцінному, своєчасному розвитку дитини, збагаченню її інтелектуальної, вольової, емоційної та соціальної сфер у процесі оволодіння основами іншомовного спілкування. Передбачається оволодіння дітьми вміннями аудіювання і говоріння достатніми для вступу в контакт із співрозмовником, залучення в розмову, отримання і передачі елементарної інформації, пов'язаної з утриманням спілкування дітей.

 

Понеділок, 17.02.2020, 02:05
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Форма входу
Пошук
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Архів записів
.
Погода
Події
Корисні інтернет-ресурси
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
До нас заходили:

ДНЗ №10 "Веселка" м.Миргород © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz