Інноваційність як ознака сучасності

На сучасному рівні розвитку цивілізації особливу роль відіграє інноваційний потенціал суспільства, що потребує людей, здатних системно й конструктивно мислити, швидко знаходити потрібну інформацію, приймати адекватні рішення, створювати принципово нові ідеї в різних галузях знання. А це у свою чергу формує соціальне замовлення на нові підходи в системі освіти, нове педагогічне мислення, нове ставлення педагога до своєї діяльності, результатом якої має бути виховання "інноваційної людини". Для цього в освітній сфері має панувати дух творчості, постійного пошуку, які є живильним середовищем для нових ідей, шукань, досягнень.

Інноваційні технології,
 які використовують педагоги дошкільного закладу в роботі з дітьми

Головіченко Ольга Василівна  - «Дитяча хореографія» (А.Шевчук).

Лемешко Світлана Іванівна – «Виховання екологічної культури дошкільників» (З.П.Плохій).

Коротинська Неля Юріївна - «Кольорові лічильні палички», ТРВЗ  (Д.Кюізенер).

Хижа Оксана Миколаївна – «Виховувати любов’ю» (за спадщиною Сухомлинського).

Ребрик Олена Григорівна – Програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку «Радість творчості» (Р.М.Борщ).

Мацейко Ірина Іванівна – «Розвивальні ігри Нікітіних» (Б.П.Нікітін).

Сергієць Олена Михайлівна – «Художнє слово і дитяче мовлення» (Н.Гавриш).

Садовська Наталія Вікторівна, Бибич Людмила Пилипівна – «Театралізовані ігри з дітьми»  (Н.Куфко).

Яценко Світлана Сергіївна – «Англійська мова для тітей дошкільного віку» (Т.Шкваріна).

Лисенко Альона Михайлівна – «Методика ТРВЗ» (Г.Альтшуллер).

Юрова Світлана Анатоліївна, Макаренко Лариса Миколаївна – «Ігротерапі, арттерапія, пісочна терапія, ейдетика».

Меєрська Антоніна Михайлівна – «Сенсорний розвиток у дитячому садку» (Е.Г.Пілюгіна).

Бондаренко І.Л. – «Українське народознавство в дошкільному закладі» (Богуш А. М, Лисенко Н.В.).

Бибич Людмила Валентинівна – «Робота з папером у нетрадиційній техніці» (П.Р. Пищикова).

Презентація роботи вихователя Головіченко О.В. за інноваційною технологією А.Шевчук "Дитяча хореографія"

«Міні – музеї в ДНЗ екологічно-природничого напрямку»

Здоров'язбережувальні технології як важлива складова іміджу сучасного педагога

Середа, 20.11.2019, 00:08