Останній доданий фотоальбом
Наш колектив

 

 

 

 

Методична робота в нашому дошкільному навчальному закладі є максимально гнучкою, а саме: сприяє розвитку творчості, ініціативи, підвищує якість освітнього процесу. Вирішення окреслених завдань лежить у площині пошуку нового змісту, форм і методів роботи з педагогічним колективом.

 

 

Вихователь - методист. Хто це?

    Вихователь-методист займається методичною роботою та організовує весь освітньо-виховний процес в дошкільному закладі: аналізує, планує, координує, контролює діяльність педагогічного колективу. Вихователь-методист проводить ґрунтовну методичну роботу у педагогічному колективі: відкриті заняття для вихователів, семінари, індивідуальні та групові консультації. Крім того, він бере участь у роботі з батьками: готує інформації, випускає методичні рекомендації що присвячені сімейному вихованню та ін. Робоче місце методиста, як відомо, методичний кабінет. Там кожен педагог може отримати практичну допомогу в організації роботи з дітьми, а батьки можуть проконсультуватися з приводу розвитку дитини, отримати відповіді на питання про педагогічний процес в дошкільному закладі. Ще одне завдання методиста, мабуть, найважливіше, - розуміти і правильно оцінювати сили і можливості кожного педагога, знати, що важливо для нього в житті, до чого він прагне, щоб задовольнити потребу кожного педагога в повазі, визнанні та самореалізації.

 

Пріоритетні завдання на 2019 – 2020 н.р.:

 1. Впроваджувати сучасні підходи в системі фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми, в дошкільному навчальному закладі. 

 2. Забезпечувати всебічний розвиток дітей, шляхом використання інноваційних педагогічних технологій в сучасній дошкільній освіті, засобами гурткової роботи.

3. Продовжувати роботу по удосконаленню забезпечення наступності між дошкільною та початковою освітою в умовах завдань освітньої реформи «Нова українська школа» щодо гармонійного розвитку особистості дитини.

4. Протягом літньо – оздоровчого  періоду:

-  Забезпечити належні умови для збереження і зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров`я дошкільників шляхом використання цілющого впливу природних засобів.

- Спрямувати роботу на інтеграцію різних видів діяльності - ігрової, рухової, пізнавальної, комунікативно-мовленнєвої, пошуково-дослідницької, трудової.

- Активізація взаємодії з батьками з питання забезпечення психоемоційного комфорту дитини в умовах дошкільного закладу на початку нового навчального року.

Субота, 27.02.2021, 13:45
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Форма входу
Пошук
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Архів записів
.
Погода
Події
План роботи ДНЗ №10 « Веселка» на листопад місяць 2017 року.
Корисні інтернет-ресурси
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
До нас заходили:

ДНЗ №10 "Веселка" м.Миргород © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz