Методична робота в нашому дошкільному навчальному закладі є максимально гнучкою, а саме: сприяє розвитку творчості, ініціативи, підвищує якість освітнього процесу. Вирішення окреслених завдань лежить у площині пошуку нового змісту, форм і методів роботи з педагогічним колективом.

Вихователь - методист. Хто це?

Вихователь-методист займається методичною роботою та організовує весь освітньо-виховний процес в дошкільному закладі: аналізує, планує, координує, контролює діяльність педагогічного колективу. Вихователь-методист проводить ґрунтовну методичну роботу у педагогічному колективі: відкриті заняття для вихователів, семінари, індивідуальні та групові консультації. Крім того, він бере участь у роботі з батьками: готує інформації, випускає методичні рекомендації що присвячені сімейному вихованню та ін. Робоче місце методиста, як відомо, методичний кабінет. Там кожен педагог може отримати практичну допомогу в організації роботи з дітьми, а батьки можуть проконсультуватися з приводу розвитку дитини, отримати відповіді на питання про педагогічний процес в дошкільному закладі. Ще одне завдання методиста, мабуть, найважливіше, - розуміти і правильно оцінювати сили і можливості кожного педагога, знати, що важливо для нього в житті, до чого він прагне, щоб задовольнити потребу кожного педагога в повазі, визнанні та самореалізації.

Пріоритетні завдання на 2018 – 2019 н.р.:

1. Продовжувати розвивати духовно-моральну сферу дошкільників шляхом використання спадщини В. Сухомлинського, згідно завдань комплексної програми «Українське дошкілля».

2. Забезпечити цілісну підготовку дітей до ефективної взаємодії із сучасним інформаційним середовищем, шляхом формування їх медіакомпетентності.

3. Продовжувати роботу по удосконаленню перспективності і наступності у роботі ДНЗ та початкової ланки загальноосвітнього навчального закладу, батьківської громадськості з метою забезпечення психологічної, мотиваційної та інтелектуальної готовності дітей до навчання в школі.

4. Протягом літньо – оздоровчого  періоду:

-  Забезпечити належні умови для збереження і зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров`я дошкільників шляхом використання цілющого впливу природних засобів.

- Спрямувати роботу на інтеграцію різних видів діяльності - ігрової, рухової, пізнавальної, комунікативно-мовленнєвої, пошуково-дослідницької, трудової.

- Активізація взаємодії з батьками з питання забезпечення психоемоційного комфорту дитини в умовах дошкільного закладу на початку нового навчального року.

Вівторок, 11.12.2018, 01:31
«  Грудень 2018  »
План роботи ДНЗ №10 « Веселка» на листопад місяць 2017 року.