Бізіборди

Ця сторінка для малят - для наших хлопчиків і дівчаток, а також для їхніх турботливих батьків, які прагнуть, щоб дітки росли розумними. Ми - педагоги - запропонуємо Вам цікаві вправи, завдання, ігри, спрямовані на всебічний розвиток дошкільнят.  Нам дуже хочеться, щоб години Вашого спілкування з дітьми були цікавими та корисними, і час спливав непомітно.

Ви - батьки - найперші, найрідніші, наймудріші вихователі і вчителі для своїх діток. Будьте завжди гарним  прикладом  для своїх чад. А ми Вам допоможемо бути ще й  професіоналами. Коли цікаво - тоді й не важко!

Пропонуємо Вам цікаві завдання для розвитку в дитини пам’яті. Пограйтеся з дітками - саме пограйтеся, а не займайтеся чи не вчіться. Не силуйте малюка, а зацікавте його. Перед виконанням завдання чітко сформулюйте малюкові ігрове завдання, попросіть його повторити завдання. Якщо в дитини виникають труднощі, не сердіться, а покажіть дитині, як виконати завдання.

Давайте разом розвивати дрібну моторику діток. Пропонуйте малюкам працювати з ножицями, розмальовувати, штрихувати, ліпити, клеїти. В пригоді Вам стануть ножиці (з заркругленими кінцями) , пластилін, фломастери, крупи, камінчики , олівці тощо, А також наша книжечка "Слухняний олівець". Не прагніть виконання завдання на сторінці  за один раз. Дайте дитині можливість поступово засвоїти нові поняття і види робіт. Цікавими для малят будуть "Лабіринти". По доріжкам  спочатку може "бігати" лише пальчик, а пізніше вправні пальчики допоможуть ручці чи олівчику прокласти видимий шлях. А ось цікава книжечка для малят від турботливих мам і тат "Про Цифри", що пошикувались в ряд

Шановні дорослі,  залучайте дітей до науки весело!

Пропонуємо до Вашої уваги цікаві експерименти, які можна самостійно провести вдома і зацікавити юного дослідника. Кращий спосіб донесення інформації до дитини - у грі.    Досліди принесуть море задоволення вашим дітям: для старших стануть чудовою мотивацією зайнятися наукою, а для молодших ви просто покажете невелике диво! Однак не варто забувати про техніку безпеки - будьте дуже обережні з нагріванням і попередьте дітей, що тільки батьки можуть тримати в руках гарячі предмети. І нарешті, підготуйте кімнату до лабораторних занять: приберіть всі крихкі предмети, які можуть намокнути або впасти і розбитися.
   Сподіваємось, що наведені досліди стануть Вам у нагоді та допоможуть показати дітям, що наука може бути цікавою!

У нас - Тиждень безпеки. Шановні дорослі, разом із своїми малюками перевірте Ваші знання з правил безпечної поведінки -  запропонуйте  малюкам цікаву книжечку "Безпека". Приділіть своїм діткам декілька хвилин та разом розгляньте життєві ситуації, навчайте малюків, граючись та учіться разом з ними.

Шановні дорослі! В наш час велика увага приділяється інклюзивній освіті.  Чи знаєте Ви, що це означає? Прочитайте малюкам твір В.О.Сухомлинського "Як Сергійко навчився жаліти"

Вівторок, 19.11.2019, 22:59
«  Листопад 2019  »