Головна » 2021 » Лютий » 1 » Батьківські збори
Батьківські збори

Наприкінці січня в нашому закладі відбулися групові батьківські збори. Вихователі всіх вікових груп створили групи у мобільному додатку Viber, де розміщують всю необхідну та актуальну інформацію, щодо життєдіяльності групи та дітей, консультації практичного психолога, сестри медичної старшої, вчителя-логопеда та вчителів-дефектологів. Батьки в свою чергу мають можливість обговорювати будь-які питання з усіма учасниками групи.

На запланованих зборах піднімалися питання:

У групах раннього віку «Волошка», «Ромашка» вихователі Хижа О.М., Мацейко І.І. та Меєрська А.М. висвітлювали для батьків питання щодо розвитку мовлення дітей на тему «Як розвивати мовлення наймолодших».

У групах середнього дошкільного віку «Конвалія», «Пролісок», «Троянда» вихователі Сергієць О.М., Ребрик О.Г. та Яценко С.С. обговорювали роль сім̕ї у вихованні дитини за темою: «Почуйте серцем голос вашої дитини».

У групах з інтенсивною педагогічною корекцією «Незабудка», «Гвоздика» вихователі Юрова С.А., Рудич А.В. та Макаренко Л.М. обговорювали «Роль сім̕'ї у розвитку мовлення дітей».

Практичний психолог закладу Харіна В.А. надала консультацію для учасників освітнього процесу за темою «Психологічні чинники порушення психічного здоров’я дітей».

Переглядів: 30 | Додав: Veselka | Рейтинг: 0.0/0
Вівторок, 20.04.2021, 10:35