Головна » 2014 » Лютий » 25 » Cемінар-практикум на тему: «Організація роботи з правового виховання дошкільнят"

«Правова освіта в дошкільному закладі» — це питання вимагає особливої уваги. Що зроблено для захисту прав дітей? Чи завжди ми відповідально ставимося до життєво важливих потреб маленької людини? Чи дбаємо про те, щоб жодне з її прав не було порушене?

25.02.2014 року згідно річного плану міського відділу освіти в нашому ДНЗ проведено семінар-практикум для завідувачів та вихователів - методистів дошкільних навчальних закладів на тему  «Організація роботи з правового виховання дошкільнят», метою якого було розкрити систему роботи дошкільного навчального закладу з правового виховання дітей , презентувати власні наробки, надбання та накопичені матеріали; показати важливість соціально-правової охорони дитинства, захисту інтересів дитини, визнання її повноцінною і повноправною особистістю в суспільстві та необхідність початкової правової освіти дошкільнят.
   У ході практичної частини семінару присутні мали змогу переглянути та проаналізувати відкриті заходи:

Рольову гру - диспут з педагогами  на тему: «Правовий захист кожній дитині»;

Екскурсію (відеозапис) на тему:       «Історичними місцями рідного міста».          (старша група «Лілія»)   Вихователь Сергієць О.М.;

Інтегроване заняття з пріоритетом правового виховання на тему «В гостях у казки» (різновікова група «Гвоздика» ЗПР).

Вчитель-дефектолог Ганжа О.М. ;

Тематичне заняття з правового виховання на тему:

«Усі, хто є на білім світі, мають право бути й жити» з використанням    театралізації (середня група «Мак»)

Вихователь Садовська Н.В.Керівник музичний Омельяненко Л.І.;

Огляд посібників до розділу «Основи правової культури дітей дошкільного віку».

В обговоренні семінару-практикуму взяла участь провідний спеціаліст міськрайонного управління юстиції Бранашко О.Б.

Дитинство - найважливіший , самобутній і неповторний період у становленні особистості . Саме в дитячі роки людина потребує найбільшої уваги та захисту . Від ставлення до дітей , розуміння їхніх проблем , інтересів та потреб ,залежить не тільки доля кожної конкретної людини , а й розвиток суспільства в цілому.
Переглядів: 881 | Додав: Veselka | Рейтинг: 0.0/0
Середа, 11.12.2019, 02:37