Головна » 2015 » Березень » 31 » День театру - свято для кожного
День театру - свято для кожного

«За що  ми любимо театр,

Скажіть будь-ласка?!

За те що в ньому

оживає диво – казка…»

Театральне мистецтво — особливе й багатогранне. Якщо дорослі, переглядаючи театральну виставу, прагнуть зрозуміти сенс проблеми, про яку в ній ідеться, то для дітей театр — це передусім цікаве та захопливе видовище. Діти залюбки долучаються до театральної діяльності, драматизуючи цікаві сюжети.

Давно традиційними  стали тематичні дні в ДНЗ №10 «Веселка», але Міжнародний  День театру – то особлива подія!!! Тому що люблять наші діти театр  і театральне дійство.

І от 30 березня діти старших та середніх груп  потрапили  в справжню театральну феєрію. За допомогою презентацій малята дізналися з чого починається театр,  про його будову, різновиди, символ  та професії дорослих, пов’язаних з ним. Цікаво було дітям побачити  відеофільм «Як себе вести в театрі?». Були використані дидактичні ігри на театралізовану тематику.

Діти старшої групи «Мак» (вихователь Садовська Н.В., керівник музичний Омельяненко Л.І.) показали глядачам драматизацію  з безпеки життєдіяльності «Святкові вогники», а діти групи «Лілія» (вихователь Хижа О.М., керівник музичний Омельяненко Л.І.) подарували театралізований мюзикл за оповіданням  В.О.Сухомлинського «Як Миколка став хоробрим». Наші артисти із задоволенням перевтілювалися в образи, привласнюючи  риси героїв. Кожний образ створений дітьми був неповторний. У ньому зливалися характерні риси з особливостями дитини, з її манерою триматися, виражати себе. Глядачі сприймали театральні дійства  під бурхливі оплески. Скільки було радості, скільки посмішок, емоцій!

Переглядів: 485 | Додав: Veselka | Рейтинг: 5.0/2
Понеділок, 17.02.2020, 00:17