Головна » 2015 » Березень » 5 » «Як Мушка вчилася маму вітати»
«Як Мушка вчилася маму вітати»

3 березня у середніх групах «Пролісок» (вих. Мацейко І.І., Яценко С.С.) і «Троянда» (вих. Гречка Л. М., Яценко С.С.) відбулися свята, присвячені 8 Березня «Як Мушка вчилася маму вітати».

У святково прибраній музичній залі в цей день зібралися мами і бабусі. І хоча день видався далеко не сонячним, у залі було по весняному світло й затишно. Велика кількість квітів нагадувала про те, що весна вже розпочалася. Діти з задоволенням декламували вірші, співали пісні й танцювали таночки для своїх найдорожчих мам і бабусь. Танець «Струмочок» у виконанні хлопчиків зі стрічками і пісня – танок «Краплинок» виглядали дуже весело, легко і граційно. На свято завітала й маленька Мушка (вих. Яценко С.С.). Їй все було цікаво й невідомо. Діти навчали Мушку – цокотушку, як можна вітати маму зі святом. Виконали пісню «Кожен по-своєму маму вітає», маленькі діти – звірята у віршованій формі розказали, що можна для мам співати, танцювати, дарувати подарунки і квіти. Дуже гарний таночок квітів затанцювали дівчатка цих груп, а хлопчики – метелики приєдналися до них у танці. Хлопчики – жучки виконали веселу пісеньку для своїх мам. Справжнім сюрпризом для дітей був прихід красуні  Весни на свято (вих. Д’ячишина О.В.), яка разом з дітьми водила хоровод і танцювала таночок. В кінці свята діти подарували любим матусям виготовлені власноруч подарунки – весняні квіти.

Музичний керівник Омельяненко.Л.І.

Переглядів: 404 | Додав: Veselka | Рейтинг: 0.0/0
1 світлана
Молодці! Свято чудове! Дякуємо музичному керівнику, вихователям. батьківський комітет.

Понеділок, 17.02.2020, 01:06
«  Березень 2015  »