Головна » 2018 » Жовтень » 1 » “Хто в футбол грає – той здоров’я має”
“Хто в футбол грає – той здоров’я має”

Питання формування мотивації на здоровий спосіб життя, збереження та зміцнення здоров’я дошкільників є невід'ємною частиною роботи нашого навчального закладу.
    У всіх програмах виховання та розвитку дітей дошкільного віку наголошується на необхідності оволодіння початковими елементами спортивних ігор (бадмінтон, городки, настільний теніс, футбол, хокей), а також вправами спортивного характеру. Окрім ігрового призначення, спортивні ігри, зокрема й футбол, є важливим засобом удосконалення системи фізичного виховання дітей старшого дошкільного віку.
   Гра у футбол характеризується частою зміною ігрових ситуацій, що сприяє розвитку спеціальних умінь та навичок – за короткий час побачити та оцінити розташування партнерів та супротивників, положення м’яча, вибрати найбільш правильні дії та виконати їх – а тому сприяє розвитку творчого мислення.
    «Хто в футбол грає – той здоров’я має» саме під такою назвою відбулося спортивне свято в старших групах «Мак», «Лілія» (вихователі Садовська Н.В., Бибич Л.В.). Гарного настрою дітям та батькам додавали веселі клоуни (вихователь Яценко С.С., інструктор з фізичної культури Остапенко І.А.). Діти продемонстрували навички виконання різноманітних вправ з елементами футболу. Батьки наших вихованців були не лише вболівальниками, а й активними учасниками свята.

Переглядів: 33 | Додав: Veselka | Рейтинг: 5.0/1
Неділя, 21.10.2018, 02:11