Головна » 2015 » Квітень » 16 » Місячник безпеки, тренувальні дії з евакуації в ДНЗ.
Місячник безпеки, тренувальні дії з евакуації в ДНЗ.

Евакуація  — процес виведення населення і життєважливих ресурсів першої необхідності з території можливої загрози від катастрофи чи воєнного конфлікту.

Під час проведення евакуації можна побачити реальну готовність учасників навчально-виховного процесу до дій в умовах надзвичайної ситуації.

Головна мета — практично закріпити у пам’яті дітей зміст сказаного та показаного вихователем протягом навчального року.

Щоб організовано провести евакуацію, не допустити паніки і загибелі людей необхідно: завчасно планувати евакуацію населення; визначити райони, придатні для розміщення евакуйованих з небезпечних зон; організувати навчання дітям під час проведення евакуації.

З метою покращення профілактичної роботи з безпеки життєдіяльності та проведення заходів місячника безпеки життєдіяльності та охорони праці в ДНЗ 16.04.2015р. було організовано і проведено відпрацювання практичних дій евакуації учасників навчально-виховного процесу на випадок надзвичайної ситуації (виникнення пожежі , актів тероризму)

10.30 год. - початок проведення відпрацювання евакуації учасників навчально-виховного процесу. Евакуація проводилась згідно схем, що вивішені на кожному поверсі. Шляхи евакуації з приміщень і коридорів не перехрещувались, використовувались пожежні драбини

Після отримання сигналу про евакуацію вихователі у найкоротший строк (5хвилин) вивели дітей найбезпечнішими евакуаційними шляхами з будівлі, ретельно перевіривши приміщення, щоб унеможливити перебування дітей у небезпечній зоні.

Проведено звірку фактично евакуйованих вихованців із списком присутніх у навчальному закладі, а також наявних в навчальному закладі працівників. Вихователі чітко інформували керівника підрозділу про результати евакуації вихователів з будинку. Зустріч проводилась при в'їзді на подвір'я навчального закладу

Потім з дітьми була проведена екскурсія - огляд сховища (підвального приміщення).

Мета: ознайомити дітей із приміщенням сховища та його призначенням; навчати дітей правил поведінки під час перебування у сховищі; виховувати дисциплінованість, організованість, взаємодопомогу.

Також вихованці ознайомилися з правилами поведінки при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

Подбаємо разом про власну безпеку та безпеку наших дітей!

Переглядів: 719 | Додав: Veselka | Рейтинг: 5.0/1
Понеділок, 17.02.2020, 00:43