Головна » 2018 » Квітень » 2 » Організація роботи з дітьми груп інтенсивної педагогічної корекції та логопедичного пункту

20.03.2018 року у ДНЗ №10 «Веселка» комбінованого типу (завідувач Левченко Н.Г.) відбулося засідання методичного об’єднання  вчителів-дефектологів, вчителів-логопедів та корекційних педагогів дошкільних закладів міста, в ході якого було розкрито зміст корекційно - мовленнєвої роботи з дітьми груп інтенсивної педагогічної корекції «Незабудка», «Гвоздика» та з дітьми старших груп загального розвитку  в умовах логопедичного пункту.

Вчитель-логопед Ганжа О.М. поділилася досвідом  роботи  у логопедичному пункті. Які методи та прийоми постановки і автоматизації звуків (шиплячих, свистячих, сонорів) використовує педагог у своїй роботі, присутні побачили під час перегляду фрагментів відеозанять із дітьми. Оксана Михайлівна узагальнила способи диференціації звуків та розвитку фонематичного слуху.

Вчитель-логопед  Кравченко Л.І. у своєму виступі зосередила увагу на питаннях логопедичної роботи з дітьми з особливими потребами. Під час перегляду фрагментів відеозанять із дошкільнятами  Лариса Іванівна ознайомила присутніх з специфікою роботи з дітьми, що мають різний рівень затримки мовного розвитку.

Вчитель-дефектолог Чубаха К.В.,  розкриваючи тему «Використання компенсаторно-нейтралізуючих технологій у роботі з дітьми, що мають особливі освітні потреби», розповіла про впровадження новітніх здоров’язберігаючих  освітніх технологій на корекційних заняттях.

У роботі методичного об’єднання взяли участь методисти  відділу освіти Миргородської міської ради Гречка Л.М. та Кириленко Я.В.

Під час обговорення учасники заходу високо  оцінили  рівень  проведення засідання.

Ганжа О.М.,
вчитель-логопед ДНЗ № 10 «Веселка»
Переглядів: 86 | Додав: Veselka | Рейтинг: 0.0/0
Середа, 14.11.2018, 06:34