Головна » 2017 » Грудень » 2 » Педагогічна рада
Педагогічна рада

У відповідності з річним планом роботи дошкільного закладу у листопаді місяці 2017 року відбулася педагогічна рада на тему: «Формування  громадянської компетентності дошкільника згідно  морально – етичних норм та патріотичних цінностей»

Були розглянуті такі питання:

• Аналіз виконання рішень попереднього засідання педагогічної ради.
  • Організація системи національно – патріотичного виховання дітей дошкільного віку (довідка за результатами  тематичної перевірки).
  • Проектна діяльність у патріотичному вихованні дошкільнят. "Патріотичний марафон" - презентація проектів з національно - патріотичного виховання.
  • "Мистецтво - це скарб народу" (презентація досвіду роботи по патріотичному вихованню засобами музичної діяльності)
  • Виставка – огляд навчально -дидактичного забезпечення , спря-мованого на виховання національно – патріотичних почуттів у дітей дошкільного віку.

Організація патріотичного виховання дітей дошкільного віку є одним із пріоритетних завдань дошкільної освіти, що відповідає сучасним потребам розвитку суспільства. Зміст роботи за даним напрямом виокремлено у Базовому компоненті дошкільної освіти та освітній програмі «Українське дошкілля». Відповідаючи на вимоги часу, у контексті духовного розвитку особистості педагоги здійснюють виховання в дітях патріотизму. Патріотичні почуття дітей засновуються на інтересі до найближчого соціального, природного і культурного оточення (сім'ї, батьківського дому, рідного міста, села, країни, традицій та звичаїв свого народу). Варто відмітити заходи, які були проведені при підготовці до педради: тематичні розваги «День татуся» старша група «Конвалія» (курівник музичний Хачатрян Р.Р., вихователі Сергієць О.М., Стешенко Л.В.); «День яблука» старша група «Лілія» (курівник музичний Хачатрян Р.Р., вихователі Лисенко А.М., Олефіренко К.С.); Квест «Музичний скарб українського народу» середні групи «Троянда», «Пролісок» (курівник музичний Омельяненко Л.І, вихователі Бибич Л.В., Садовська Н.В., Яценко С.С.); «Міжнародний день музики» молодші групи «Тюльпан», «Фіалка» (курівник музичний Омельяненко Л.І., вихователі Мацейко І.І., Бондаренко І.Л., Хижа О.М., Меєрська А.М.). В групах інтенсивної педагогічної корекції «Незабудка», «Гвоздика» (вихователі Юрова С.А., Макаренко Л.М., Рудич А.В, Бутяга А.С.) були проведені спортивні розваги «Ми маленькі козачата», «У осінньому лісі». В старшій групі «Конвалія»(вихователі Сергієць О.М., Стешенко Л.В.) пройшов тиждень рідної мови, присвячений дню української мови та писемності, що відзначався 9 листопада . В рамках закладу пройшла виставка малюнків родинної творчості «Мир очима дітей». Згідно договору про співпрацю з міською дитячою бібліотекою її продовжують відвідувати діти середніх груп «Троянда», «Пролісок», та поглиблювати свої знання про творчу колиску рідного краю. Також відбулися екскурсії: старша група «Конвалія» (вихователі Сергієць О.М., Стешенко Л.В.) здійснили екскурсію на площу краєзнавчого музею до дня гідності та свободи, та екскурсія до пам’ятного знака воїнам АТО. Середні групи «Пролісок», «Троянда» (вихователі Бибич Л.В., Садовська Н.В., Яценко С.С.) здійснили екскурсію «Миргород – місто курорт» та до алеї Слави (до вічного вогню). Традиційно колектив закладу взяв участь у заходах присвячених дню міста. Була виготовлена композиція з природного матеріалу «У війни не жіноче обличча» (вихователь Ребрик О.Г.), для міської виставки , яка посіла ІІІ місце серед закладів освіти.

Власний досвід роботи вихователі втілили в проектах з патріотичного виховання: Групи раннього віку «Ромашка»,»Волошка», проект на тему: «Родинно-сімейне виховання юних патріотів» (вихователі: Коротинська Н.Ю., Бондаренко І.Л., Лемешко С.І., Сисоєва Г.В.). Групи молодшого дошкільного віку «Фіалка», «Тюльпан», проект на тему: «Державні та народні символи України» (вихователі: Мацейко І.І., Бондаренко І.Л., Хижа О.М., Меєрська А.М.). Групи середнього дошкільного віку «Пролісок», «Троянда», проект на тему: «Моє рідне місто – Миргород» (вихователі: Бибич Л.В., Садовська Н.В., Яценко С.С.). Групи старшого дошкільного віку «Мак», «Лілія», «Конвалія», проект на тему: «Моя Україна – моя Батьківщина» (вихователі: Ребрик О.Г., Сергієць О.М., Лисенко А.М., Стешенко Л.В., Олефіренко К.С.). Групи інтенсивної педагогічної корекції «Незабудка», «Гвоздика», проект на тему: «Свята та традиції нашої держави» (вихователі: Макаренко Л.М., Юрова С.А., Рудич А.В., Бутяга А.С.).

Переглядів: 101 | Додав: Veselka | Рейтинг: 5.0/1
Середа, 14.11.2018, 05:20