Головна » 2018 » Серпень » 22 » Святкування Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України.

План заходів

Напередодні 27-ї річниці незалежності України та з нагоди Дня Державного Прапора України в нашому дошкільному закладі відбулися святкові заходи. Наш український Прапор – символ незламності духу українського народу та волі до перемоги. Його кольори символізують жовті поля та блакитне небо над ними. Він є символом міцності та мужності нашої держави. Саме таким змістом були наповнені ранкові бесіди та різноманітні ігри вихователів з дітьми в усіх вікових групах.

В старших групах «Лілія» та «Мак» (керівник музичний Омельяненко Л.І., вихователі Бибич Л.В., Садовська Н.В., Яценко С.С.) відбулася святкова музична розвага « Ми любимо тебе, Україно!». Святково прикрашена музична зала, сучасні та народні українські пісні, декламування віршів, веселі народні хороводи, флешмоб створили чудове незабутнє свято – День народження України. Діти пишалися своїм яскравим національним вбранням, своєю належністю до українського народу.

Гарною традицією нашого садочка стало влаштовувати виставку родинної творчості, присвяченої Дню Незалежності України. Дитячі малюнки та різноманітні поробки батьків святково прикрасили фойє закладу.

Не менш цікавим для вихованців середніх, старших груп був творчій конкурс малюнка на асфальті, який мав назву «Моя рідна країна – Україна».

Приємним сюрпризом для вихованців молодшої групи «Фіалка» був солодкий подарунок люблячої мами Вілічковської Аліни Юріївни відповідно тематичного оформлення.

Виховуючи любов до рідної Батьківщини, повагу до українських національних традицій, звичаїв та до культурної спадщини народу з раннього дитинства, ми закладаємо основи патріотизму наших вихованців.

Переглядів: 44 | Додав: Veselka | Рейтинг: 0.0/0
Четвер, 20.09.2018, 10:06