Головна » 2015 » Березень » 4 » Школа молодого вихователя
Школа молодого вихователя

04 березня  відбулося засідання Школи молодого вихователя, яке було організоване за принципом «Зворотного класу». Цей метод передбачає навчання, при якому вся теоретична і лекційна програма надається для ознайомлення  вдома, а при зустрічі  детально розбираються завдання і вправи по темі.

«Не буває нецікавих тем, буває тільки надто нудне викладання фактів», вважають організатори Школи. Щоб правильно зрозуміти нову тему, вона повинна бути, як мінімум, добре і логічно структурована, а, як максимум, ефектно подана. Учасники Школи молодого вихователя прослухали міні-лекцію «Педагогічна майстерність. У чому вона?».

Після дискусії молоді вихователі разом із своїми наставниками виділили три основні складові іміджу сучасного педагога:

По-перше, це любов до дітей. Любити дітей потрібно всім серцем.

По-друге, педагог має завжди бути у творчому пошуку, не стояти на місці, а самовдосконалюватися, працювати над собою, пізнавати нове і передавати це своїм вихованцям.

По-третє, він повинен володіти сучасними комп’ютерними технологіями. Сучасний педагог — це педагог-новатор, творча, прогресивна особистість.

Під час засідання ШМВ, педагоги поділилися цікавими методами і прийомами впливу на розвиток дітей, засвоєння нової інформації та закріплення набутих знань і вмінь. Наставники намагалися підвищити професійний інтерес молодих вихователів до творчості Василя Сухомлинського, до його  літературної спадщини. Адже,  твори Василя Сухомлинського — невичерпне джерело творчості і натхнення для роботи з дошкільниками. Проблематика його казок та оповідань завжди актуальна. Ідеться, зокрема, про питання морального виховання, збереження здоров’я дітей, художньо-естетичний розвиток дошкільників, виховання любові до природи та Батьківщини.

Наприкінці засідання  учасники Школи молодого вихователя поділились мріями, сподіваннями та вірою у мирне майбутнє.

Переглядів: 433 | Додав: Veselka | Рейтинг: 5.0/1
Неділя, 29.03.2020, 12:12