Головна » 2015 » Березень » 14 » Свято 8 Березня в старших групах
Свято 8 Березня в старших групах

От і дочекалися ми весни. Вона ще зовсім несміливо робить свої перші кроки, та вже всі ми відчули на собі її теплу й привітну присутність. А разом з весною прийшло до нас і мамине свято. Невипадково свято наших любих матусь припадає на початок березня. Адже, як сказав поет, «весна із мамою сестриці», схожі між собою своєю лагідністю, ніжністю, неповторністю. У атмосфері любові й шани до матусь відбулися свята, присвячені 8 Березня в старших групах «Лілія» (вихователь Хижа О.М., Д’ячишина О.В.) та «Мак» (вихователь Садовська Н.В., Д’ячишина О.В.).

Хлопчики були справжніми господарями свята. Вони вітали мам, бабусь, зустрічали своїх дівчаток. Дарували присутнім жінкам танець із сердечками, символізуючи тим самим свою любов і вдячність. Танець «Яблучко» у виконанні маленьких моряків зірвав шквал аплодисментів. А веселий ковбойський танок подарував гостям чудовий настрій. Красуні – дівчатка радували своїми піснями й граційним танцем з квітами. Діти гарно декламували вірші, виконували сольні й групові пісні для мам та бабусь.

Завітала на свято й весела Пеппі Довга Панчоха. Вона веселила дітей, розповідала про свої морські подорожі, вихвалялася своїми «вміннями» та, поспілкувавшись з малятами, зрозуміла, що бути лише фізично розвиненою мало, слід ще й бути вихованою і навчатись різним наукам. Справжнім сюрпризом для всіх  стала поява коня Пеппі (вих. Яценко С.С., фіз.інструктор Федорцова А.В.), який вміє рахувати й танцювати. Пеппі подарувала дітям щасливу підкову свого коня. Хлопчики й дівчатка  передавали підкову з рук в руки й загадували найзаповітніші побажання для своїх мам. Пеппі обіцяла малятам, що їхні побажання неодмінно здійсняться! Треба лише любити, слухатися і поважати своїх дорогих мам. В кінці свята мами й бабусі отримали від своїх дітей власноруч виготовлені подарунки – букети квітів.

Музичний керівник Омельяненко Л.І.
Переглядів: 527 | Додав: Veselka | Рейтинг: 5.0/1
Понеділок, 17.02.2020, 01:42