Головна » 2018 » Квітень » 19 » Тиждень безпеки
Тиждень безпеки

Згідно наказу ДНЗ №10 від 06.04.18р та у відповідності з річним планом роботи з 09.04.18р. по 13.04.18 р. проводився «Тиждень безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку».

«Тиждень знань», який проводився в закладі згідно плану, був наповнений конкретним змістом навчально-виховної роботи (тематичні заняття,дидактичні і сюжетні ігри з елементами безпеки життя, читання творів художньої дитячої літератури відповідної тематики, моделювання правильної поведінки, аналіз небезпечних ситуацій, розваги).

Вихователі закладу працюють творчо, плідно, спонукають вихованців самостійно шукати виходи з непростих ситуацій,приймати виважені, продумані рішення.

У ході сюжетно – рольової гри «Швидка допомога», вихователь середньої групи «Пролісок» Яценко С.С. навчала дітей правильно користуватися телефоном, вести розмови,особливо у випадку небезпечної ситуації ,надавати медичну допомогу та виконувати ролі.

А вихователь групи інтенсивної педагогічної корекції «Незабудка» Юрова С.А. під час сюжетно-рольової гри «Автобус», розширила знання дітей про правила дорожнього руху, та поведінку у громадському транспорті.

Поряд із сюжетно- рольовими іграми,де діти вчаться орієнтуватися у світі природи, техніки, людей, значне місце займають дидактичні ігри, що дозволяють більш спрямовано керувати поведінкою дітей. Так, з дітьми молодшого віку вихователі Хижа О.М. та Мацейко І.І. провели дидактичні ігри «Знай і будь обережним», «Лялька захворіла», «Посварилися-помирилися», «Корисно – не корисно».

Вихователь старшої групи «Мак» Ребрик О.Г. під час заняття «Вогонь злий і добрий» знайомила дітей із правилами поводження з вогнем. Педагог за допомогою вірного підбору методів та прийомів розширила знання дітей про корисну та шкідливу дію вогню.

Члени творчої групи «Це диво дивне – театр»(керівник Сайко І.А.) підготували та показали дітям лялькову виставу: «Кольорове молоко», по закінченню яких закріпили правила безпеки.

В кожні віковій групі в куточку для батьків вихователі висвітлювали питання щодо безпеки життя та здоров’я дітей ( консультації, пам’ятки, поради).
Заходи, які були проведені з 09.04.18р по 13.04.18р. дали змогу дітям, батькам, педагогам одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до свого здоров’я та оточуючих людей.

Переглядів: 43 | Додав: Veselka | Рейтинг: 0.0/0
Вівторок, 22.05.2018, 07:22