Головна » 2018 » Листопад » 16 » Тиждень безпеки
Тиждень безпеки

Пізнавально, цікаво та творчо пройшов тиждень безпеки для малят нашого закладу. Безліч різноманітних ігор та бесід з питань безпеки життєдіяльності дитини використовували вихователі в процесі освітньої діяльності.

Діти групи інтенсивної педагогічної корекції «Незабудка» під час занять з пізнавального розвитку познайомилися з працею пожежника, дізнались, що вогонь буває добрим і злим. Цікаво та повчально відбувалась бесіда диспут за казкою «Козенята та вогонь». На заняттях із зображувальної діяльності діти навчали Колобка безпечної поведінки, а Червону Шапочку познайомили з отруйними грибами.

Значну увагу, під час роботи з дітьми педагоги приділили правилам дорожнього руху. Так в молодших групах «Фіалка», «Тюльпан» було проведене заняття з художньо-естетичного розвитку (аплікація), на тему: «Світлофор наш друг».

В середній групі «Пролісок» відбулося інтегроване заняття «Вулицями міста». Під час якого діти закріпили правила поведінки пішоходів на дорозі, підсумком цікавого заняття стала екскурсія дітей до пішохідного переходу по вулиці Гоголя.

У старшій групі «Мак» відбулося заняття з основ безпеки життєдіяльності, на якому діти обговорили правила дорожнього руху, уникнення небезпечних ситуацій на дорозі. На цьому занятті в рамках реалізації проекту «Модернізація та підвищення мережі автомобільних доріг в Україні» дітям вручили подарунки: книжки «Все, що потрібно знати про швидкість» та браслети «Не жени! І всюди встигнеш» від начальника контролю з БЖД надземного і підземного транспорту м. Харків Зотової Тетяни Вікторівни.

Переглядів: 30 | Додав: Veselka | Рейтинг: 0.0/0
Вівторок, 11.12.2018, 01:50