Головна » 2015 » Березень » 1 » ТИЖДЕНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ У ДНЗ № 10 «ВЕСЕЛКА»
ТИЖДЕНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ У ДНЗ № 10 «ВЕСЕЛКА»

Відповідно до річного плану роботи дошкільного навчального закладу з метою обміну досвідом,  підвищення педагогічної майстерності  та фахового рівня педагогів у період з 23.02. по 26.02.2015 був  проведений  Тиждень педагогічної майстерності вихователів, які атестуються. Тиждень являв собою калейдоскоп відкритих занять, на які були запрошені члени атестаційної комісії,  вихователі паралельних груп та молоді спеціалісти. Під час занять вихователі прагнули  показати свою майстерність, продемонструвати вже опановані ними інтерактивні, та інноваційні технології.

Так,  вихователь Лемешко С.І. провела в молодшій групі «Фіалка» інтегроване заняття на тему «Чарівна подорож», на якому за допомогою дослідницької діяльності із водою та снігом формувалися уявлення дітей про живу і неживу природу; малята закріпили знання про рослини, значення води та використання її людиною. Під час зображувальної діяльності діти тонували папір і відгадували предмети, які з’явилися.

Розвивально – ігрове, емоційно - комфортне середовище створила для дітей ясельної групи «Волошка»  вихователь  Ребрик Олена  Григорівна. Інтегроване заняття на тему «Котик і Песик на гостині у дітей» проводилося в цікавій ігровій формі з  практичним  виконанням завдань з сенсорного розвитку: діти моделювали будинок з геометричних фігур та виготовляли парканчик із прищіпок. Цікавою була ігрова діяльність в піску «Нагодуй тваринку», діти  проявляли турботливе ставлення до тварин та закріпили поняття «один – багато». Завдяки продуманим методам і прийомам усі діти проявляли активність.

Вихователь Хижа О.М. провела інтегроване заняття на тему «Прощання з Зимою» в старшій групі «Лілія». Діти познайомилися з художніми творами різних жанрів: казкою І. Калинця Колинця «Сніго-бородьки» та віршем П.Воронька «Гра у сніжки», пригадали твори В.Сухомлинського про зиму, з якими знайомилися протягом року. Оксана Миколаївна застосовувала ефективні методи і прийоми на занятті, серед яких схеми для вивчення вірша, мультимедійні технології, сюрпризні моменти.

Справжня казкова атмосфера панувала під час інтегрованого заняття для дітей спецгрупи ЗПР «Незабудка».  Діти діяли та емоційно проживали ту чи іншу казку; проявляли активність протягом усього заняття та показали свої вміння нетрадиційного ліплення на пластині.  Педагогом продемонстровано різноманітні методи роботи з дітьми: наочні, словесні, інноваційні (мнемотехніка, асоціативні карти, «розумні кубики», казкотерапія).

Всі заплановані заходи проведені результативно. Вихователі в межах Тижня продемонстрували високий рівень своєї майстерності та представили досвід своєї роботи з використання інноваційних педагогічних технологій як необхідної умови якісної освіти: нестандартність роботи, артистизм, поетичність мови, талант у спілкуванні з дітьми .

Переглядів: 666 | Додав: Veselka | Рейтинг: 5.0/3
Понеділок, 17.02.2020, 01:04