Головна » 2018 » Лютий » 8 » Заняття в групі раннього віку Ромашка "В гості до довжариків"
Заняття в групі раннього віку Ромашка "В гості до довжариків"

05.02.18р. в нашому закладі відбулося відкрите заняття вихователя Коротинської Нелі Юріївни в групі раннього віку «Ромашка», яке проводилося в рамках тижня педмайстерності педагогів, що атестуються.
   На занятті з сенсорного розвитку з конструюванням «В гості до Довжариків» Неля Юріївна продемонструвала використання елементів методики Д. Кюїзенера з дітьми раннього віку. За даною методикою вихователь працює вже понад шість років, з дітьми молодшого, середнього, старшого дошкільного віку. Аби зацікавити дітей раннього віку, вихователь познайомила їх із сімейством Довжариків. Такі кумедні іграшки не лише допомагають розвивати логіко-математичні та сенсорні здібності дошкільників, але й мовлення, фантазію та творчі здібності.
   Під час заняття діти граючись з казковими персонажами вчились розрізняти, називати та знаходити кольори за вказівкою вихователя. Удосконалювали вміння групувати предмети за величиною (великий – маленький). Розвивали власну пізнавальну активність. Закріплювали навички складання пірамідки за величиною. Розвивали дрібну моторику рук.
На занятті були присутні члени атестаційної комісії закладу (комісія І рівня), та член атестаційної комісії ІІ рівня, методист методичного кабінету відділу освіти Гречка Л.М.

Переглядів: 59 | Додав: Veselka | Рейтинг: 0.0/0
Середа, 14.11.2018, 06:30