Головна » 2020 » Травень » 6 » Звіт завідувача ДНЗ № 10 «Веселка»
Звіт завідувача ДНЗ № 10 «Веселка»

Звіт завідувача ДНЗ10 «Веселка» комбінованого типу

Левченко Наталії Григорівни про роботу закладу за 2019 – 2020 н.р.

Переглядів: 82 | Додав: Veselka | Рейтинг: 4.3/3
5 Неля   [Матеріал]
Наш дошкільний заклад працює у пошуку нових,цікавих,інноваційних форм роботи з вихованцями. Наталья Григорівна дбає про те,щоб наші діти були всебічно розвинені,соціально адаптовані до життя. Тому підтверженням цього є впровадження нової програми «Впевнений старт». Наталья Григорівна була ініціатором введення цієї програми в життя нашого садочка. Це дуже важливо для всебічного розвитку дитини.

4 Светлана   [Матеріал]
Педагогічний працівники закладу завжди знаходять підтримку від завідуючої у будь -яких наших нових починання та пропозиція.Яскравим підтвердженням тонкої співпраці вихователя і завідуючої є впровадження програми "Впевнений старт " середніх та старших групах цього навчального року.
А на перспективу ми прийняли рішення на педраді про впровадження програми і для дітей молодшого віку на 2020-2021 рік.

3 Аліна   [Матеріал]
Я працюю вихователем в дошкільному закладі не так давно, але навіть за цей невеликий період я можу висловити тільки слова подяки за добре ставлення, розуміння та витримку, які Наталія Григорівна виявляє до дітей, батьків та працівників. Вона створює комфортні умови для перебування дітей та колективу в садочку. Забезпечує належну матеріальну базу для розвитку талантів та їх творчих здібностей.

2 Юлія   [Матеріал]
Наталія Григорівна-дійсно професіонал своєї справи.Завдяки їй в садочку відмінно організований виховний і навчальний процес, проводяться чудові свята, в групах створені найкращі умови для наших малят.Наталія Григорівна завжди присутня на батьківських зборах,в кожній групі,що свідчить по те,що їй цікаве життя кожної групи і це радує.Група "Ромашка" щиро вдячна Вам за вкладені сили і професіоналізм.

1 Юлия   [Матеріал]
Приємно водити дитину в такий заклад, де працюють професіонали, де завжди тепло, затишно та комфортно. Велика заслуга всьому цьому завідувачу. Дякуємо!

Неділя, 12.07.2020, 10:28
«  Травень 2020  »